انتقال سایت

x بستن تبلیغات

بازی,بازی آنلاين,بازی انلاين,بازی دخترانه, بازی آنلاين دخترانه, بازی های دخترانه, بازی باربی,سايت بازی آنلاين,بازی گروهی,بهترين بازی های آنلاين,بازی اندروید,دانلود بازی,بازی آنلاين باب اسفنجی,گيم,گيم آنلاين,ناز,گيم ناز

خوش آمدید، !پنل کاربران

بازيابی کلمه عبور عضويت در گيم سرا
به gamesara.ir خوش آمدید. سایت بازی آنلاین پیشرو ، که در آن شما می توانید یک طیف عظیمی از بازی های آنلاین رایگان از جمله بازی های اکشن، بازی ورزشی، بازی پازل، بازی های دخترانه، بازیهای بچه گانه، بازی ها تیراندازی ، بازی های جنگل بازی، بازی رانندگی و کلی بازی فلش جدید دیگه. .گیم سرا بهترین مکان برای بازی بازی های آنلاین به صورت رایگان است! مهم نیست که شما چه سبک بازی را ترجیح می دهید، ما آن را در اینجا داریم.

لینک باکس

سایت بازی آنلاین گیم سرا یک امکان و قابلیت جدید را برای مدیران سایت ها و وبلاگ ها در نظر گرفته است.با استفاده از این سرویس ، شما به سادگی می توانید جدیدترین بازی های گیم سرا را در سایت یا وبلاگ خود داشته باشید.برای این کار کافی است که کد زیر رو در بخش کدهای HTML صفحه سایت و یا قالب وبلاگ خودتون و یا مکانی که مایلید بازی ها در انجا نمایش داده شود قرار دهید. این سرویس قابلیتی را به شما ارائه می دهد که می توانید بازی ها را به تفکیک دسته بندی در سایت خود قرار دهید.
آخرین بازی ها در وبسایت یا وبلاگ شما (برای تهیه اسکریپت اشاره شده می‌توانید از فرم زیر استفاده کنید.)
» موضوع بازی : » نحوه نمایش :
» تعداد بازی : » رنگ قلم :
» رنگ رو رونده (hover) : » رنگ پس زمینه رورنده :

نمونه کد ساخته شده بوسیله اسکریپت برای نمایش عنوان آخرین بازی های گیم سرا

نمونه کد ساخته شده بوسیله اسکریپت برای نمایش تصویر و عنوان آخرین بازی های گیم سرا